Přijímejte televizi přes anténu

Individuální příjem

Všechno, co potřebujete pro sledování televize, už nejspíš doma máte. K příjmu pozemního televizního signálu potřebujete pouze anténu, televizor s DVB-T2 tunerem, případně jakýkoliv televizor doplněný set-top-boxem s DVB-T2 tunerem.

Více o pozemním digitálním vysílání

Společné televizní antény

U společných televizních antén (STA) musí servisní firma vyměnit nebo naladit tzv. kanálové vložky. Pro každou vysílací síť je třeba samostatná kanálová vložka. V případě, že bude třeba přejít na příjem televizního signálu z jiného vysílače, firma zajistí i nové nasměrování příjmové antény (nebo antén, pokud jich STA využívá několik pro příjem z různých směrů), případně její výměnu.

O způsobu rekonstrukce a volbě typu úpravy STA by měli rozhodovat obyvatelé domu na domovní schůzi, kterou by měl svolat majitel domu nebo jeho správce. Náklady na úpravu STA poté hradí domovní fond nebo jsou rozpočítány na jednotlivé domácnosti.

Seznam proškolených společností

Kontakt

V případě, že máte jakékoliv dotazy týkající se nového standardu televizního vysílání, na které jste nedostali odpověď na těchto stránkách, nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás.

V případě, že máte jakékoliv dotazy k televizím nebo set top boxům vybavených DVB-T2 a kodekem H.265, obraťte se na našeho partnera, společnost DATART.

Informace tykající se přechodu na nový standard televizního vysíláni anebo o televizích a set top boxech vybavených DVB-T2 a kodekem H.265, můžete také nalézt u našeho partnera, společnost ALZA.